Komitet Rewitalizacji Miasta Tczewa dzięki uprzejmości Fabryki Sztuk miał okazję porozmawiać z mieszkańcami podczas odbywającego się w dniu 7 czerwca 2026 r. Pchlego Targu.
Tego dnia tczewska Starówka tętniła życiem. Członkowie Komitetu przygotowali dla mieszkańców mały quiz z wiedzy dotyczącej miasta oraz procesu rewitalizacji. W nagrodę za dobre odpowiedzi mieszkańcy mogli wykonać własnoręcznie torbę z grafiką związaną z rewitalizacją miasta. Rozdawano także ulotki dotyczące Komitetu, w której można znaleźć podstawowe dane dotyczące Komitetu a także procesu rewitalizacji miasta. Najważniejszym punktem spotkania była okazja do rozmów z mieszkańcami. Okazuje się, że wielu odwiedzających stoisko Komitetu to goście spoza Tczewa. Miło było poznać ich opinie na temat tczewskiej starówki.








